مجموعه صنایع نساجی الیک شما را به خرید بهترین محصولات پارچه های یکبار مصرف دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش لباس یکبار مصرف ایزوله

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی کیفیت لباس یکبار مصرف ایزولهتوزیع بی واسطه لباس یکبار مصرف ایزوله

لباس های یکبار مصرف دارای موارد استفاده خاصی بوده و از آنها تنها در محیط هایی بخصوص، کاربرد به عمل می آید؛ مانند بیمارستان که تمامی کادر پزشکی و درمان آن از چنین لباس هایی استفاده کرده و حتی بیماران نیز آنها را به تن می کنند. اما یکی از بهترین نوع این لباس ها که این روزها در معرض فروش گسترده قرار گرفته؛ لباس یکبار مصرف ایزوله می باشد که خصوصیت برجسته آن، ضد تعریق بودن است.

قیمت فروش لباس یکبار مصرف ایزوله

بررسی کیفیت لباس یکبار مصرف ایزوله

بررسی کیفیت لباس یکبار مصرف ایزوله با شروع فصل گرما شاید به تن کردن لباس های بیمارستانی یکبار مصرف عادی، کار کمی سختی برای پرسنل بیمارستانی باشد؛ چرا که چنین لباس هایی باعث تعریق بدن شده و روند کار را برای کارکنان، به ویژه پرستاران سخت خواهند کرد و خستگی مفرط را برای آنها در پی خواهند داشت. بهترین راهکار این است که از لباس ایزوله ضد تعریق یکبار مصرف برای این گروه از مصرف کنندگان استفاده گردد؛ چرا که چنین لباس هایی با برخورداری از بهترین جنس و ساختار، تعریق بدن را به صفر رسانده و علاوه بر کارکرد بهتر، دارای ایمنی بیشتر در برابر نفوذ بیماری های مختلف از جمله بیماری های ویروسی هستند. اگر بخواهیم برخی از ویژگی های مختص بهترین لباس های ایزوله ضد تعریق بیمارستانی را عنوان نماییم؛ شامل موارد زیر خواهند شد: این لباس ها متشکل از پارچه اسپان باند تقویت شده بوده و همراه با روکش پلی اتیلنی می باشند. در قسمت های آستین، کمر، کلاه و پاچه شلوار، کش وجود داشته و در نتیجه به بهتر ایستادن آنها کمک می کند. قابلیت استریل و ایزوله بودن این لباس ها حتی تا سه سال نیز تضمینی بوده و تا این مدت می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

توزیع بی واسطه لباس یکبار مصرف ایزوله

توزیع بی واسطه لباس یکبار مصرف ایزوله انواع لباس یکبار مصرف بیمارستان جزو ملزومات بیمارستانی بوده و با توجه به محیط آلوده بیمارستان، باید این دسته از لباس ها که در مقابل لباس های معمولی قرار گرفته اند؛ مورد استفاده قرار گیرند؛ چرا که با تکیه بر آنها، موارد ایمنی به طرز دقیق تر و بهتری رعایت خواهد شد و امکان تعویض آنها به راحتی وجود دارد. اما برخی از لباس های یکبار مصرف بیمارستانی که از جنس پارچه اسپان باند برخوردار می باشند؛ با توجه به خطر ناشی از بیماری های ویروسی خطرناک که تهدید کننده سلامت تمامی افراد حاضر در بیمارستان هستند؛ ایزوله بوده که قبل تر نیز به آن پرداختیم. در شرایط کنونی که بیماری همه گیری همچون کرونا فراگیر شده؛ با استفاده از چنین لباس هایی می توان بیشتری میزان محافظت را در برابر نفوذ این بیماری به عمل آورد و همین عامل هم باعث افزایش فروش این گروه از لباس ها در حال حاضر گشته است.توزیع لباس یکبار مصرف در سایت ما انجام میشود.

حمید گنجی راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: حمید گنجی راد

راه های ارتباطی:
09121963276

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ganjiradh@gmail.com

مجموعه صنایع نساجی الیک شما را به خرید بهترین محصولات پارچه های یکبار مصرف دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.